O mně

Zdravím a pozdravuji!
Jmenuji se Markéta a mám slabost pro tvoření všeho druhu.
Markéta
Mám to štěstí, že mám doma celý pokoj zařízený jen pro svoje tvoření, kde je dostatek místa pro veškeré materiály i sem tam ten nepořádek. Můj craftroom si hoví pěkně v podkroví v 5. patře a má výhled skoro na celou Plzeň. Nevzniká tu žádné velké umění – nejsem expert na háčkování, malování, šití nebo třeba tvoření z polymerových hmot. Baví mě ale všechno tohle zkoušet, objevovat a hledat jednoduché postupy a vytvářet něco krásného.

Tvoření je pro mě velký relax, a tak najdete výsledky mojí práce na Fléru pod jménem “craftroom therapy”:-).

Ráda zkouším nové a nové techniky, materiály a postupy. Trávím dlouhé chvíle brouzdáním po nekonečných inspiracích, zejména na Pinterestu a YouTube, kde hledám nápady pro svoje další projekty.

Baví mě sdílet své nadšení pro tvoření, vzájemně se inspirovat a dělit se o zkušenosti, a proto společně realizujeme různé projekty se stejně kreativně (po)stiženými kamarádkami, mými fellow craftroommates Katkou a Aničkou. Ne nadarmo se říká, že vrána k vráně sedá.

Společně tak tvoříme nejen doma a jen tak pro radost, ale pořádáme různě zaměřené workshopy jak pro menší skupinky, tak i kreativní dílny na firemních akcích pro desítky lidí.

Napište mi na nas.craftroom(at)gmail.com.