Firemní kurzy

Pořádáte firemní event, teambuilding nebo třeba večírek a chcete mít na programu i kreativní aktivitu, workshop nebo kurz? Chcete u vás ve firmě uspořádat neformální program a třeba celé odpoledne vyrábět s kolegyněmi vánoční věnce?

Máme bohaté zkušenosti s kompletním zajištěním kreativního kurzu nebo stanoviště na teambuildingových akcích a firemních večírcích po celé ČR. Zkušenosti jsou fajn, ale hlavně nás to i baví!

Rády pro vás navrhneme vhodnou zajímavou techniku nebo vybereme z osvědčených, zvolíme odpovídající náročnost a postaráme se o veškerý materiál. Pomůžeme, poradíme, ukážeme, s naší pomocí zvládne vytvoření i něčeho malého opravdu každý!

Ať už se jedná třeba o půldenní intenzivní kurz pro 10-30 osob nebo rukodělnou aktivitu na větším eventu pro 40-200 osob, kde si účastníci vyrobí během chvilky nějakou drobnost, rády přijdeme s řešením, které bude pasovat přesně pro vás.

Pořádáme mj. tyto workshopy a kurzy:

  • FIMO – polymerová hmota podobná modelíně, která se vytvrzuje 30min pečením v troubě a je vhodná pro výrobu šperků, korálků, zdobení lžiček apod. – náš nejúspěšnější workshop!
  • SCRAPBOOKING – oblíbená technika tvoření s papírem formou koláží, výstřižků, razítkování a lepení, díky níž se dají vytvářet originální přání ke všem příležitostem, záložky do knih, bloky, alba fotografií nebo deníky.
  • POTISK TEXTILU – díky nejrůznějším šablonám a tvarům rychle a snadno tvoříme originální potištěné látkové tašky, kabelky, chňapky, utěrky nebo oblečení. Speciální barvy se fixují zažehlením a výrobek je hned hotový!
  • MALOVÁNÍ NA PORCELÁN – pomocí speciálních barev a fixů na porcelán vytváříme vlastní jedinečné hrnečky, misky nebo třeba kalíšky na vajíčka.
  • MODERNÍ VÁNOČNÍ OZDOBY – oblíbená výroba jednoduchých moderních vánočních ozdob, svícnů a netradičních věnců.

Pro poptávku se nám nebojte ozvat na email nas.craftroom(at)gmail.com.